Kategorie
Aktualności

Poszukując mieszkanie

Potrzebujemy więcej przestrzeni, aby odpocząć i oderwać się od zgiełku dnia codziennego. Mając to na uwadze, wiele osób decyduje się na przeprowadzkę na zielone osiedla. Nowe osiedle w mieście to miejsce, w którym ludzie mogą mieszkać i czerpać korzyści z mieszkania blisko miasta.

Składa się z ekologicznych domów, które są bardziej przystępne cenowo i wydajne. Za pomocą sztucznej inteligencji domy te można zaprojektować tak, aby odpowiadały różnym potrzebom i stylom życia. Deweloper może również wziąć pod uwagę takie czynniki, jak lokalizacja, koszt, wielkość i funkcje.

Kategorie
Aktualności

Nieruchomość inwestycyjna

Wysokie mieszkania to modny temat na rynku nieruchomości. Często są preferowane przez osoby posiadające dużą ilość rzeczy do przechowywania. Tendencja nie jest nowa, ale od lat rośnie. Duże mieszkania przemawiają do osób, które chcą być blisko natury i chcą mieć bardziej otwartą przestrzeń mieszkalną.

Duże mieszkania mogą być również wykorzystywane jako nieruchomość inwestycyjna, dlatego cieszą się coraz większą popularnością. Średnia wielkość mieszkania w naszym mieście wynosi 45 m2.

Kategorie
Aktualności

Piękne i nowe mieszkania

Preferencje klientów ulegają prawie tak dynamicznym zmianom, jak dynamicznym zmianom podlega rozwój pierwotnego rynku mieszkaniowego. Nowy rynek pierwotny to także nowy rodzaj relacji. Są to specyficzne relacje, gdzie kupującym jest osoba fizyczna, a sprzedającym jest podmiot gospodarczy. 

Mianowicie deweloper musi cieszyć się powszechnym zaufaniem publicznym. Jest to spowodowane faktem, że zakup mieszkań na rynku pierwotnym odbywa się często na etapie planowania danej inwestycji deweloperskiej.

Kategorie
Aktualności

Standard mieszkania

Standard mieszkań w Polsce uległ znacznej poprawie na przestrzeni ostatnich lat, a ma to bezpośredni związek z rosnącym popytem na coraz ładniejsze i coraz bardziej wyszukane jakościowo nieruchomości. Cechą charakterystyczną obecnej sytuacji w Polsce jest fakt iż popularnością cieszą się nowo budowane osiedla. Konsumenci są coraz bardziej wymagający osiedla takie budowane są często z uwzględnieniem wiedzy i zmiennych takich specjalistów jak; socjolodzy, architekci wnętrz czy planiści przestrzeni.

Najważniejszymi elementami są aktualnie wykorzystanie potencjału przestrzeni, ergonomiczność, estetyka budynku oraz przyjazność danych wnętrz oraz ogólne wrażenie jakie wywołuje w jednostce przebywanie w danym budynku. Standard mieszkań jest bardzo ważny.

Kategorie
Aktualności

Ogródki przynależne do mieszkań

Ogródki są bardzo ciekawym dodatkiem do mieszkań. Znajdują się na parterze. Sprawiają, że użytkownicy mieszkania mogą korzystać z wolnej przestrzeni na powietrzu.

Ogródek to dodatkowa przestrzeń, która jest często znacznym atutem. Wielu ludzi marzy o posiadaniu własnego ogrodu. Wielu ludzi lubi posiadać ogródek przy mieszkaniu.

Kategorie
Aktualności

Historyczny aspekt rynku nieruchomości

Pierwotny rynek mieszkaniowy w Polsce jest rynkiem szczególnym. Przede wszystkim należy zauważyć na specyfikę polskiego rynku ogólnie. Pierwszorzędnie zauważalne jest to, że polska gospodarka dopiero od 30 lat funkcjonuje w wolności. Wcześniej przez rokiem 1989 ustrój państwa był socjalistyczno – komunistyczny co niosło za sobą wiele generalnych konsekwencji.

Rynek był centralnie sterowany przez organy władzy z tego względu ograniczano działania, a przez to jego potencjał pozostawał znacząco ograniczony. Tak samo ograniczony był dostęp do materiałów budowlanych. 

Kategorie
Aktualności

Rynek pierwotny mieszkań w Poznaniu

W poznaniu nie brakuje korzystnych ofert nowych mieszkań. Rynek pierwotny jest bogaty mieszkania o różnej wielkości, konfiguracji i lokalizacji. Sprawdź najciekawsze z nich.

Na szczególną uwagę w gąszczu ofert nieruchomości z rynku pierwotnego zasługuje oferta mieszkań na Osiedlu Poznańskim. To nowa inwestycja nowoczesnych budynków wielorodzinnych, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkania typu kawalerka, 1,2,3 i 4 pokoje znajdziesz tutaj w bardzo dobrej cenie.

Kategorie
Aktualności

Gdzie szukać okazji na zakup mieszkania?

Jeżeli chcesz mieć mieszkanie które zakupisz w dobrej cenie i nie będzie wymagało większego wkładu i będzie posiadać gwarancję dewelopera to zgłoś się do nas.

Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż. Na naszym osiedlu każdy znajdziesz mieszkanie idealne dla siebie. Blisko Poznania w spokojnej okolicy, tuż przy lesie. Sprawdź koniecznie ofertę cenową na nowe mieszkania.

Kategorie
Aktualności

Sprzedaż mieszkań na naszym osiedlu cały czas trwa!

Zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu z nami. Mamy mieszkania w bardzo atrakcyjnej cenie. Doskonała lokalizacja to niewątpliwie jedna z korzyści. Zamieszkaj pod Poznaniem.

Nasze osiedle powstało w okolicach Poznania. W łatwy i sprawny sposób dostaniesz się do centrum. Oferujemy mieszkania w bardzo dobrej cenie – najlepsza okazja na rynku pierwotnym nieruchomości w Poznaniu. Koniecznie sprawdź!

Kategorie
Aktualności

Bliźniaki na sprzedaż pod Poznaniem

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej propozycji nowych bliźniaków na sprzedaż pod Poznaniem. Oferujemy atrakcyjną cenę i pakiet wielu korzyści. Sprawdź naszą inwestycję, odwiedź naszego biuro sprzedaży. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę.

Jesteśmy firmą zajmującą się budową nowych domów od wielu lat. Przez okres działalności zrealizowaliśmy wiele inwestycji. Jeżeli szukasz domu idealnego dla siebie w atrakcyjnej cenie i dobrej lokalizacja to nasza oferta jest dla Ciebie. Zachęcamy do kontaktu z nami!