Kategorie
Aktualności

Standard mieszkania

Standard mieszkań w Polsce uległ znacznej poprawie na przestrzeni ostatnich lat, a ma to bezpośredni związek z rosnącym popytem na coraz ładniejsze i coraz bardziej wyszukane jakościowo nieruchomości. Cechą charakterystyczną obecnej sytuacji w Polsce jest fakt iż popularnością cieszą się nowo budowane osiedla. Konsumenci są coraz bardziej wymagający osiedla takie budowane są często z uwzględnieniem wiedzy i zmiennych takich specjalistów jak; socjolodzy, architekci wnętrz czy planiści przestrzeni.

Najważniejszymi elementami są aktualnie wykorzystanie potencjału przestrzeni, ergonomiczność, estetyka budynku oraz przyjazność danych wnętrz oraz ogólne wrażenie jakie wywołuje w jednostce przebywanie w danym budynku. Standard mieszkań jest bardzo ważny.

Kategorie
Aktualności

Ogródki przynależne do mieszkań

Ogródki są bardzo ciekawym dodatkiem do mieszkań. Znajdują się na parterze. Sprawiają, że użytkownicy mieszkania mogą korzystać z wolnej przestrzeni na powietrzu.

Ogródek to dodatkowa przestrzeń, która jest często znacznym atutem. Wielu ludzi marzy o posiadaniu własnego ogrodu. Wielu ludzi lubi posiadać ogródek przy mieszkaniu.

Kategorie
Aktualności

Historyczny aspekt rynku nieruchomości

Pierwotny rynek mieszkaniowy w Polsce jest rynkiem szczególnym. Przede wszystkim należy zauważyć na specyfikę polskiego rynku ogólnie. Pierwszorzędnie zauważalne jest to, że polska gospodarka dopiero od 30 lat funkcjonuje w wolności. Wcześniej przez rokiem 1989 ustrój państwa był socjalistyczno – komunistyczny co niosło za sobą wiele generalnych konsekwencji.

Rynek był centralnie sterowany przez organy władzy z tego względu ograniczano działania, a przez to jego potencjał pozostawał znacząco ograniczony. Tak samo ograniczony był dostęp do materiałów budowlanych. 

Kategorie
Aktualności

Rynek pierwotny mieszkań w Poznaniu

W poznaniu nie brakuje korzystnych ofert nowych mieszkań. Rynek pierwotny jest bogaty mieszkania o różnej wielkości, konfiguracji i lokalizacji. Sprawdź najciekawsze z nich.

Na szczególną uwagę w gąszczu ofert nieruchomości z rynku pierwotnego zasługuje oferta mieszkań na Osiedlu Poznańskim. To nowa inwestycja nowoczesnych budynków wielorodzinnych, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkania typu kawalerka, 1,2,3 i 4 pokoje znajdziesz tutaj w bardzo dobrej cenie.

Kategorie
Aktualności

Gdzie szukać okazji na zakup mieszkania?

Jeżeli chcesz mieć mieszkanie które zakupisz w dobrej cenie i nie będzie wymagało większego wkładu i będzie posiadać gwarancję dewelopera to zgłoś się do nas.

Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż. Na naszym osiedlu każdy znajdziesz mieszkanie idealne dla siebie. Blisko Poznania w spokojnej okolicy, tuż przy lesie. Sprawdź koniecznie ofertę cenową na nowe mieszkania.

Kategorie
Aktualności

Sprzedaż mieszkań na naszym osiedlu cały czas trwa!

Zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu z nami. Mamy mieszkania w bardzo atrakcyjnej cenie. Doskonała lokalizacja to niewątpliwie jedna z korzyści. Zamieszkaj pod Poznaniem.

Nasze osiedle powstało w okolicach Poznania. W łatwy i sprawny sposób dostaniesz się do centrum. Oferujemy mieszkania w bardzo dobrej cenie – najlepsza okazja na rynku pierwotnym nieruchomości w Poznaniu. Koniecznie sprawdź!

Kategorie
Aktualności

Bliźniaki na sprzedaż pod Poznaniem

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej propozycji nowych bliźniaków na sprzedaż pod Poznaniem. Oferujemy atrakcyjną cenę i pakiet wielu korzyści. Sprawdź naszą inwestycję, odwiedź naszego biuro sprzedaży. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę.

Jesteśmy firmą zajmującą się budową nowych domów od wielu lat. Przez okres działalności zrealizowaliśmy wiele inwestycji. Jeżeli szukasz domu idealnego dla siebie w atrakcyjnej cenie i dobrej lokalizacja to nasza oferta jest dla Ciebie. Zachęcamy do kontaktu z nami!

Kategorie
Aktualności

Dobre ceny na nowe bliźniaki pod Poznaniem

Zapoznaj się z naszą propozycją nowych bliźniaków pod Poznaniem. Zobacz wszystkie najważniejsze korzyści. Docenisz naszą ofertą. Odwiedź witrynę lub biuro sprzedaży. Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz poznać wszystkie szczegóły. Zapraszamy!

Proponujemy nowe domy na naszym osiedlu. Nowa inwestycja która pod kątem ceny jest bardzo atrakcyjna. Jedna z lepszych ofert na rynku pierwotnym nieruchomości w okolicach Poznania. Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i kup nowy bliźniak pod Poznaniem!

Kategorie
Aktualności

Nieruchomość jako lokata

Jeśli jesteś zainteresowany ulokowaniem swoich środków pieniężnych w nieruchomościach to potwierdzamy, że jest to świetny pomysł. Nieruchomości mogą stanowić swoistą lokatę oszczędnościową. Z roku na rok wartość nieruchomości wzrasta a nie zanosi się na kryzys w tym segmencie gospodarki.

Nieruchomości pracują na naszą przyszłość. Dobrze zakupiona nieruchomość potrafi podnieść swoją wartość nawet o kilka, kilkanaście procent. Szczególnie warto zainteresować się mieszkaniami i domami w okolicach dużych miast. Mają one wielki potencjał do wynajmu długoterminowego lub późniejszej odsprzedaży z zyskiem.

Kategorie
Aktualności

Nowe domy w dobrych cenach

Poznaj naszą ofertę nowych domów. Oferujemy doskonałą cenę za nowe domy. Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera. Sprawdź szczegóły oferty, zarezerwuj Twój nowych dom. Zapraszamy

Jeżeli szukasz nowego domu w okolicach Poznania, w dobrym położeniu to musisz zainteresować się naszą ofertą. Mamy do zaproponowania nowe bliźniaki na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Wybierając naszą ofertę otrzymujesz wiele korzyści. Sprawdź je wszystkie. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty.